Intermec CK3X Barkod El Terminali

CK3X kullanıcıların ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayacak verimli bir yatırımdır. CK3 serisisnn ergonomik tasarımını bir adım öteye götüren CK3X en iyiyi daha da iyi hale getirerek çalışanlara doğru ve üretken işlemler yapabilme imkânı verir.

CK3X tercihe göre değişen menzil seçeneklerine sahip Imager okuyucuya sahiptir. Bu okuyucular en yüksek seviyedeki okuma performanslarını tüm 1D ve 2D barkodlar üzerinde gösterebilirler, ayrıca barkodlar kötü basılmış ya da yıpranmış olsa dahi sorunsuzca okunabilirler. Omni-directional okuma yapabilme özelliği ve yüksek hareket algısı sayesinde barkodları hızlı ve doğru şekilde okuyabilir.

Uyumlu tasarımı ile CK3X 802.11 a/b/g/n ve Bluetooth® kablosuz bağlantı olanaklarını ve de isteğe bağlı RFID okuyucu aksesuarını da kullanıcılarına sunar. Voccollec Voice özelliği sayesinde de cihaza sesli komut vermek mümkündür.
Aksaklıkları önlemek adına CK3X çok sağlam bir yapıya sahip olacak şekilde üretilmiştir. 1.5 metreden defalarca beton zemine düşmeye dayanabilir ve endüstri öncüsü uzun ömürlü pili tüm mesai boyunca kesintisiz çalışabilir. Hepsinden önemlisi bu gelişmiş sağlamlığı bilinen el terminallerinin aksine şık, ince ve hafif yapısı ile sunar.

CloneNGo yazılımı sayesinde CK3X ve diğer bilgisayarlar arasındaki geçiş işlemleri çok daha kolay hale gelir, Ayrıca CK3X en son Microsoft® Windows Embedded Handheld işletim sistemi ile de geniş yazılım uygulamalarını da içerisinde barındırır.

Interm’in Clien Pack Terminal Emulation yazılımı sayesinde CK3X işletmelerin eski mevcut sistemlerine anında uyum sağlayabilir.

Sistem Özellikleri

 İşlemci  Texas Instruments Multi Engine
 İşlemci Hızı  1GHz
 RAM  256MB
 ROM  1GB
 İşletim Sistemi  Microsoft Windows Embedded Handheld 6.5.3
 SD Desteği  Maks. 32GB
 Ses  Mic&Speaker
 WPAN  Bluetooth V2.1 + EDR
 Wlan  802.11 a/b/g/n
 Accelerometer  Var
 Light Sensor  Var
 1D Imager  Var
 2D Image Stn Range  Var
 2D Image Ext Range  Var
 Pil  3.7V Lithium Ion 5100 mAh
 Opsiyonel Pil  3.7V Lithium Ion 5200 mAh
 Ekran  3.5
 Çözünürlük  320x240 QVGA
 Tuş  Numerik, Alfanumerik
 En  83mm
 Boy  216mm
 Derinlik  36mm
 Ağırlık  499g
 Çalışma Sıcaklığı  -10°C ile +50°C arası
 Saklama Sıcaklığı  -20°C ile +70°C arası
 Nem  %5 - %95 Yoğunlaşmasız
 IP  54
 Düşme Dayanımı  1.5