Datalogic Gryphon L GD4300 Kablolu Barkod Okuyucu

Yüksek performansa sahip lazerli okuma teknolojisini talep edenler için tasarlanmış Gryphon GD4300 barkod okuyucu, uzak mesafelerden okuyabilmesi, hızlı performansı ve iyi tanımlanmış tarama şeridi ile ideal bir cihazdır. GD4300 ile kalitesiz ve yıpranmış barkodlar sorun olmaz ayrıca patentli Green Spot teknolojisi, barkodun okunduğuna dair en hızlı geri bildirimi yapan görsel uyarı teknolojisidir, operatörlerin işlem sürelerini kısaltır.

Okuyucunun şık koruyucu kaplaması, hafif ağırlığı ve kompakt boyutu perakende ve ofis uygulamaları için mükemmeldir. Hafif endüstriyel alanlar için de oldukça sağlam olan GD4300’ün silikon koruma yüzeyleri okuyucunun kaymasını önler ve okuma penceresini korur. IP52 raitingiyle su ve toz gibi dış etkilere karşı dayanıklıdır. Anti şok özelliği ile de cihazın iç parçalarının korunmasını sağlar.

Gryphon GD4300 2 tane arayüz seçeneği sunar: USB, Klavye Girişi, RS-232 ve Wand Emulasyonu. POS alanları için de IBM 46XX, USB ve RS-232. 2 arayüz de host sistemde yapılan değişikliklere göre yapılandırılabilir. Host sistemin uzaktan yüklenebilmesi servis ücretleri azaltır ve sahadayken cihazın eklentilerle geliştirilebilmesi işlemleri geliştirir. Datalogic AladdinTM  yapılandırma yazılımı kullanıcı dostu özellikler sunar ve tecrübesiz personel için başlangıç prosedürlerini gösterir.