ZEBRA HC100 Bileklik Yazıcısı

HC100 bileklik yazıcı, kullanıcıyı düşünerek tasarlanmıştır. Küçük boyutlu HC100 termal yazıcı ile kolay yüklenen kartuşları buluşturarak, bileklik basımında ideal bir çözüm sunmaktadır. Sağlık, konaklama ve ağırlama ve eğlence uygulamaları için uygun, geniş bileklik çeşitlerine sahiptir.

HC100'ün kolay yüklenme özellikleri, hiç ya da minimum kullanıcı müdahalesi gerektirirken, akıllı teknolojisi, bileklik tipini algılayıp ayarları otomatik olarak kalibre ederek daha az atık ve optimum baskı kalitesi sağlar. HC100 yazıcıyı kullanmak ya da kartuşu yüklemek veya değiştirmek için minimal eğitim gerekir - tüm bunlar hızla ve kolayca yapılabilir.

Etkinlik bileklikleri, kişinin katıldığı tüm etkinlikleri sergilemek için bir şeref nişanı ya da moda aksesuarı haline gelmiştir. Fakat konaklama ve ağırlama organizasyonlarında, bileklikler bir iş aracı olarak farklı bir amaca hizmet eder.  Konaklama ve ağırlama sektörü bileklikleriyle HC100, etkinlik yöneticilerinin etkinliklerini planlama ve gerçekleştirme şeklini değiştirmekte, organizasyon verimliliğini artırmakta ve, hepsinden önemlisi, müşteri deneyimini zenginleştirmektedir.

Yazıcı teknik özellikleri
Maksimum baskı uzunluğu     558mm/22.0"
Minimum baskı uzunluğu        76mm/3"
Baskı genişlikleri                       19.05mm/0.75", 25.4mm/1", 30.16mm/1.1875"
Çözünürlük                                300dpi/12 nokta/mm
Maksimum baskı hızı                51mm/saniye (Sağlık) 102mm/saniye (Z-Band Fun & Z-Band Splash) Temmuz 2012