lojistik etiketleri resim

Ürünlerinizin depolanmasından nakliyesine kadar sorunsuz takibi

Depolama / Lojistik etiketleri

Kurmay etiket olarak 20 yılı aşkın süredir;

hemen hemen tüm sektörlerde faaliyet gösteren firmalar ile çalışmaktayız. Bu konuda hammadde temininden ürün sevkiyatına kadar tüm proseslerde tecrübe sahibiyiz. Her ürün, üretim ve kullanım şartlarına bağlı olarak farklılık göstermektedir ve buna bağlı olarak kullanılan etiketlerde farklı özellikler istenmektedir.

Her ürün için gerekli inceleme  ve testler yapılarak, standartlara uygun etiketler üretilmektedir ve gerekli ribon temini yapılmaktadır.

Depolama ve lojistik etiketlerinin özellikleri

Depolama süresi ve
sevkiyat şartlarına karşı DAYANIKLI

Üretimi bitmiş ürünler uygun ortamlarda saklanması gerekmektedir. Üretim işletmeleri için "depolama ve sevkiyat" kontrolün ve yönetiminin zor olduğu aşamalardır. Özellikle yazın satılacak ürünü kışın üretmek, kışın satılacak ürünü yazın üretmek depolama üzerine çok baskı yapmaktadır. Ayrıca dağıtım ve lojistik maliyetleri çok yüksek olduğu için hiç hata yapılmadan sevkiyat yapılmalıdır.

Lojistikte, uçak, tır, tren veya gemi ile yapılan taşıma süresince; sıcaklık, donma, nem vb hava koşullarından etkilenmeden, ürün üzerine iyi yapışan etiketler üretiyoruz.

Hangi RİBON uygun

Kullanılan etiketlerinize termal transfer baskı için uygun ribonları sağlamaktayız. Doğru ve orjinal ribon kullanılması gerekmektedir.

Armor, Ricoh, DNP marka ribonları yurtdışından direk ithal etmekte ve kullanımınıza sunmaktayız.

Lojistik KARGO etiketleri

Kargo firmalarında kullanılan etiketleri, istenilen tasarımlarda baskılı olarak üretilmektedir.

Baskısız veya renkli tasarımlar

Bu sektörde kullanılan etiketler baskısız  veya renkli baskılı olarak üretilmektedir..

Yüksek kalitede data BASKISI

Logistik sektöründe kullanılan etiketlerde etiketin taşıdığı bilginin önemi büyüktür. Bu bilgi ile ürünler takip edilmekte ve adreslendirilmektedir.

Kullanılan malzeme ve üretilen etiketlerde direk termal veya termal transfer baskı ile kaliteli sonuçlar elde edilmektedir.

Üretilen etiketler müşteri talebine ve ürünün saklama koşullarına göre seçilmekte ve buna uygun kuşe, vellum, termal gibi malzemelerden üretilmektedir.