gıda etiketleri resim

Ürünlerinizin ve markanızın en iyi şekilde sunumu

Gıda etiketleri

Gıda ve içecek sanayi için sanayi için üretilen etiketler

  • Gıda etiketleri

  • İçecek etiketleri​

  • Deep Freeze etiketler


Her ürün için gerekli inceleme  ve testler yapılarak, standartlara uygun etiketler üretilmektedir ve gerekli ribon temini yapılmaktadır.

Gıda etiketlerinin özellikleri

Kaliteli renkli Baskı

Plastik, kağıt, cam ve teneke ambalajınızın üzerine yapışacak özel tutkallı ve istediğiniz ölçülerde renkli baskılı etiketler yapmaktayız.

Flexo, letterpress, yaldız ugulamaları ve digital baskı teknikleri ile ürünlerinizin görsel gücünüzü artırıyoruz. Size sadece tarih ve seri no yazmak kalıyor.

DeepFreeze etiketler

Dondurulmuş gıda etiketi, içecek etiketi, soğuk gıda etiketleri, şarküteri etiketi, terazi etiketi, konserve etiketi, vb. gıda etiketlerinin üretimini yapıyoruz.

Food and Drug Administration ONAYLI malzemelerle üretim

Gıda etiketlerinde FDA standardına uygun hammaddelerle üretim yapılması istenmektedir. Gıda ürünleri ambalajları insan sağlığını direk etkilemektedir.

Kullanılan hammaddeler bu standartlara uygundur.

Otomatik Aplikasyona Uygun

Otomatik etiket makinalarında sorunsuz uygulanabilen etiketler. Etiket kesimleri gerekli hassasiyetlerle uyularak, standart ve aynı kalitede ürün temin etmekteyiz.

Hangi RİBON uygun

Kullanılan etiketlerinize termal transfer baskı için uygun ribonları sağlamaktayız. Doğru ve orjinal ribon kullanılması gerekmektedir.

Armor, Ricoh, DNP marka ribonları yurtdışından direk ithal etmekte ve kullanımınıza sunmaktayız.